Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,95 zł , zmiana od tamtej pory: -11,63%

Re: Nie dajcie się wyleszczyć

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-13 o godz. 17:41 ~RR napisał(a):
> No to wiemy kto probuje uplynnic kilkanascie tys szt bez wzbudzania paniki-duzo masz? Napisz lub pokaz jutro przed sesja wystawiajac jednym zleceniem na sprzeda-pomyslimy z kolegami czy nie wezmiemy tego na raz

Taaa, ty masz kolegów na forum? Zwyklyleszcz albo Styczeń 2020 albo kuna albo kafar albo coś tam coś tam? No nie żartuj.
Tylko ja ci pomogę pokonać samotność w piątek. Z dziadkiem oczywiście.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK -1,97% 27,35 2021-11-26 17:00:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.