Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  114,60 zł , zmiana od tamtej pory: 64,31%

Re: Nie będzie Thronbrakera na E3!

Zgłoś do moderatora
Przesówanie premier to nic nowego i nadzwyczajnego w tej branży i trzeba się z tym pogodzić. Zwykle wychodzi to grą na dobre a gracze gdy dostają dobrą gre z miejsca zapominają. że była obsówa. Wydanie niedopracowanej gry byle tylko zdąrzyć, zwykle kończy się katastrofą pod względem przychodu oraz bardzo negatywnie rzutuje na wizerunek firmy w długoterminowej perspektywie. Jedyne o co można mieć do nich pretensje to że ogłosili premierę nie będąc w 100% pewnym dotrzymania daty. To muszą poprawić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,05% 188,30 2019-03-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.