Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  114,60 zł , zmiana od tamtej pory: 24,69%

Re: Nie będzie Thronbrakera na E3!

Zgłoś do moderatora
Przesówanie premier to nic nowego i nadzwyczajnego w tej branży i trzeba się z tym pogodzić. Zwykle wychodzi to grą na dobre a gracze gdy dostają dobrą gre z miejsca zapominają. że była obsówa. Wydanie niedopracowanej gry byle tylko zdąrzyć, zwykle kończy się katastrofą pod względem przychodu oraz bardzo negatywnie rzutuje na wizerunek firmy w długoterminowej perspektywie. Jedyne o co można mieć do nich pretensje to że ogłosili premierę nie będąc w 100% pewnym dotrzymania daty. To muszą poprawić.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -0,76% 142,90 2018-12-10 14:44:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl