Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,89 zł , zmiana od tamtej pory: 70,96%

Re: nie będzie SKUPU a Koprowski pewnie wysypie

Zgłoś do moderatora
Ten pomysl ze skupem w celu umozenia nie byl dobry moim zdaniem. Spolka nie ma obrotow a to by jeszcze bardziej zmniejszylo te obroty. Lepiej byloby dac dywidende. Wtedy obroty powinny wzrosnac i cena tez pomimo tapniecia po wyplacie. O ile oczywiscie sa zyski... Ja w nich wpakowalem ale narazie tyly :/ W ogole btw to fajnie byloby wyplacac mniejsza dywidende co kwartal, kurs by tak nie skakal po wyplacie, ale nie wiem czy cos takiego istnieje na gieldzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOYA 0,00% 8,36 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.