Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,95 zł , zmiana od tamtej pory: -36,68%

Re: NIE BĘDZIE POŁĄCZENIE ZE SPÓŁKĄ OD MOVIE GAMES

Zgłoś do moderatora
MGM dostało psztyczka w nos...cytując klasyka " chcieliście wydymać Freda a to Fred wydymał Was...". Jedyni przegrani i sfrustrowani to akcjonarjusze MGM. Kupowali grubo powyżej 100 zł za papier w crowdfounding...a tu takie historie.

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...i w tą stronę to zmierza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -1,20% 8,20 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.