Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  56,15 zł , zmiana od tamtej pory: -40,27%

Re: NIE BĘDZIE FAKTYCZNEGO ODCIĘCIA 2 zł - Pisałem już ... >

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-27 o godz. 19:04 ~prawda napisał(a):
> Bo po co ktoś ma sprzedawać ? Po to aby taniej ktoś przejął jego akcje - a następnie sprzedał +110 zł ?

>> Pis-ałem już Tobie Chłopku - przestań ćpać i dodatkowo połykać szalej ! Za tydzień 4 - go lipca br , w jeden dzień, a może już w piątek, będzie taka zwała, że wszystkim się odechce szulerni. Dziś peleton kolarzy, w jeden dzień zarobił te nędzne - 2,5 zł...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOGDANKA -1,29% 33,54 2022-10-05 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.