Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,92 zł , zmiana od tamtej pory: -17,48%

Re: nie 3,24 euro warty tylko 3.24 zeta niedochodoa firma

Zgłoś do moderatora
Chociaż 1 normalna Osoba na forum z dobrym wyczuciem. Od jakiegoś czasu piszę - jedziemy na 3, XX zeta !!!!. Dzisiaj we W-iu - 2, 47 % w euro 0,79 X 4,49 = 3, 54 złotych PL. Na siłę trzymają wysoki kurs- to istny cyrk do2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX 1,50% 4,06 2024-02-29 15:34:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.