Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Nic się nie dzieje publicznie

Zgłoś do moderatora
Nie doszło i będą płacić za to jacy są ,decyzje o rolowaniu akcjonariuszy l,wiedzieli jak to robić ,to teraz powinni ,wobec tego i nie uczciwych ,nie rzetelnych działań mających na celu jedynie wyłudzenie pieniędzy od akcjonariuszy ,kapitał akcjonariuszy potraktowali jak darmowy kapitał na dowolny cel,to świadczy ze biznes wykonaniu tych ludzi to farsa a to ze chcą uniknąć konsekwencji ,nie uczciwych działań ,schować pod kołnierz to tylko pokazuje ze mieli i maja za nic ludzi którzy inwestowali w Ich rzekome biznesy ,których nikt nie widział

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.