Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,20 zł , zmiana od tamtej pory: 16,83%

Re: Newag ma umowę o wartości 119,2 mln zł

Zgłoś do moderatora
Wiesz, przetarg we Włoszech na Impulsy II ciągnął się jak flaki z olejem nie przez Newag tylko systemowe przekształcenia w Italii odpowiednika naszego UTK. Ale pozytywny efekt jest. Przecież skorzystano z prawa opcji. Również w innym włoskim przetargu, ciągnącym się od 5 lat trudno mówić o słabiźnie Newagu. W Bułgarii też dobrze poszło z wagonami metra.
A zanim wejdzie się na kolejny rynek trzeba go dobrze poznać. Niemniej, z dalszymi ocenami poczekajmy na wynik przetargu w Czechach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG 3,51% 23,60 2020-01-24 16:14:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.