Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,08 zł , zmiana od tamtej pory: 46,81%

Re: NAWOZY BENDĄ PO PIŃCET ZA KILO A SZYNKA PO 1500 TYSIĄC PIŃCET ZA KIL

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-01-27 o godz. 15:48 ~Mateo napisał(a):
> porzadna firma musi zarabiac a wiec jesli skladniki wytwarzania rosna to musi to miec odzwierciedlenie albo w wyzszych cenach albo w ciciu kosztow. do wyboru. a rolnik jak nie sypnie to mu nie urosnie takie czasy.

PANIE JAK TAM PANU NA PRZEZWISKO Mateo, FIRMY ROSYJSKIE PODADZĄ POLSKIM ROLNIKOM RĘKĘ, SAMI W TAMTYM ROKU ZAKUPILI NA PNIU PRODUKCJE ATT, NASZ ZNAKOMITY EKONOMISTA I KAPITAŁODAWIEC MOSZE KANTOR, DZIŚ POLSKIM ROLNIKOM MOŻE ODSPRZEDAWAĆ NAWOZY Z ATT PO CENIE ZAWSZE NIŻSZEJ JAK ATT MOŻE SPRZEDAĆ. BO TO SZANOWNY PAN MOSZE KANTOR PRZEWIDZIAŁ. A W ATT MAMY NIEKUMATYCH I SPRZEDAWALI I JESZCZE SIE CIESZYLI ŻE NAWOZY Z ATT SCHODZA. A SZANOWNY PAN PROFESJONALISTA W HANDLU PAN KANTOR KUPOWAŁ, DZIŚ MA 500% PRZEBITKI, A I TAK BĘDZIE TANIEJ JAK Z ATT. TO ATT MOŻE STRACIĆ PŁYNNOŚĆ FINANSOWĄ I JAK NIE PRZYJMIE OFERTY ZAKUPU SZANOWNEGO MOSZE KANTORA, TO ZBANKRUTUJE. DALI SIĘ JAK DZIECI OGRAC CI Z ATT.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 4,25% 51,50 2022-05-23 17:03:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.