Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,66 zł , zmiana od tamtej pory: 20,63%

Re: nareszcie znalazłem czas trwania poprzedniej apelacji

Zgłoś do moderatora
Od zlozenia apelacji zmienil sie tez wlasciciel emitela. Jesli bedzie chcial kontynuowac wejscie na gielde emitela to tez uwazam ze rozstrzygniecie bedzie szybciej. Moga wycofac apelacje i zawrzec ugode. Jesli Magna zrezygnuje z odsetek to po oplaceniu kancelarii 40% odszkodowania zostanie im 100 milionow do wyplaty w formie dywidendy. To oznacza 7 zł na akcje a jest to tylko załozenie minimalne. Ja bym sie na ugode nie godzil i chapnoł całe 260 baniek, odpalił 40 % za sprzedanie długu i zostałoby nam 160 baniek a to juz 11,50 zł na akcje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -0,79% 4,42 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.