Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -52,94%

Re: Nareszcie ruszylo.Tej rakiety juz nic nie zatrzyma

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-05-21 o godz. 23:06 ~WilkZwallStreet napisał(a):
> Pierwszy przystanek 1 zl pozniej pdyr pyr powoli ale jak pierd.......nie to z 5 zl bedzie bo szykuje sie info o akcjach z ostatniej emisji ze nie beda na gieldzie wiec kto teraz kupi ma 1000% .Tak sie robi biznesy nagieldzie szaraki

i ty mając taka pewność zamiast zaciągnąć tyle kredytów ile dasz radę, sprzedać co możesz - auto, mieszkanie i skupować CFI dopóki jest tanio wolisz podzielić się tą unikalną wiedzą ze wszystkimi leszczami żeby też kupowali dopóki tanio zamiast później drożej od ciebie - NIEBYWAŁE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFI 0,42% 0,24 2022-07-01 16:36:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.