Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,38 zł , zmiana od tamtej pory: 23,82%

Re: nakarmienie chciwości wymaga cierpliwości

Zgłoś do moderatora
tu na handel sie nie przychodzi - raczej inwestycja. -:) Gry rynkowej raczej nie ma.
Spółka cykliczna, surowcowa, zalezy od urodzaju, trzeba trochę wyobraźni, bo zabawa związana jest z geopolityką i klimatem, ect...
dla ułatwienia:
spring wheat - zobacz ceny kontraktów skaczą od +3% do +5%, a to ma znacznie silniejsze przełożenie na wynik spółki
od tego poziomu do jesieni zakładam +100%, przypadkowe cofnięcia staram się zbierać (jesli mam wolne środki), bo jest tanio!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 0,25% 7,90 2021-09-22 13:00:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.