Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: -15,36%

Re: NAJWYŻSZA INFLACJA OD 2012 ROKU - DZIĘKUJEMY WŁADZY

Zgłoś do moderatora
Chcesz merytorycznie?

Zacznij.

Zacznijmy pisać o Tauronie. Merytorycznie.

PS. Nie mam nic do Żydów. Żyłem wśród nich przez rok, tak, w Izraelu. Przeżyłem tam wszystko w ciągu tego roku, łącznie z 3miesiecznymi atakami rakietowymi z Palestyny. Jedna z rakiet eksplodowala 300 metrów odemnie inna 200 metrów odemnie. Kitrałem się do bunkrów po 8 razy na dzień nawet. Nic do nich nie mam. Rozumiem i jednych i drugich, staram się zrozumieć, to zbyt złożone w tamtej części świata. Poznałem wiele wspaniałych osób z którymi do dzisiaj mam kontakt. To osoby wykształcone które patrzą na Polaków, na innycj ludzi z poziomu ziemi, nie fruwają w obłokach, nie trwają w jakichś chorych wyimaginowanych stereotypowych klatkach narzuconych przez osoby mające w tym jakiś interes. Bo niestety wszystko w tych czasach pozbawione jest ideałów normalności, wszystko ukierunkowane na zielony kawałek papieru z panem Washingtonem Panią Elżbietą lub €.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,75% 1,35 2020-02-21 17:04:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.