Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  184,00 zł , zmiana od tamtej pory: -37,77%

Re: Największy fundusz na świecie Blackrock ma już ponad 2.3 mln akcji

Zgłoś do moderatora
Absurdalne porównanie!
Tesla ma bardzo precyzyjny cel którym jest stworzenie zupełnie nowej klasy środka transportu w postaci sieci autonomicznych aut dostępnych dla wszystkich i rozwiązujących problemy współczesnych miast. Ogrom społeczeństwa przesiądzie się a motoryzacja jaką znamy stanie się domeną pasjonatów. Tesla realizuje wertykalną strategię akwizycji - dążą do optymalizacji kosztu produkcji i kosztów eksploatacji. Zarabiają nawet na ładowaniu swoich aut - który producent tak robi? Wysoka wycena to po prostu jakieś stadium inwestycji przed planowanym zyskiem.

CD Projekt jest firmą deweloperską bazującą na monetyzacji swoich IP. Nawet w najśmielszych planach nie można zakładać że uda im się zdominować (lub stworzyć) cały rynek! Oczywiście rozwijają się i wszyscy życzymy im jak najlepiej ale nie oszukujmy się... na szali z rozwiązaniem problemów komunikacyjnych globalnej skali - nawet cały rynek gier niezbyt równoważy potencjalne zyski.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,82% 114,50 2022-05-24 14:38:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.