Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  184,80 zł , zmiana od tamtej pory: -35,29%

Re: Największy fundusz na świecie Blackrock ma już ponad 2.3 mln akcji

Zgłoś do moderatora
CDR to Polska Tesla?
Wielu zarzuca ,że CDR jest naddto napompowany, to co powiecie o Tesli? Tu istotna jest wiara w firmę a nie ile zarabia czy jej c/z. Perspektywy i wiara.

Zobaczcie sobie jakie zyski przynosi TESLA
a jaka jest jej wycena? Tesla jeszcze nie dawno była warta tyle ile 10 największych firm motoryzacyjnych na świecie razem wziętych.

pbs.twimg.com/media/FF2SGeXWUAMFn8q?format=jpg

Dlaczego? Bo wierzą w firmę i jej rozwój. Wiara jest tu słowem kluczem bo gdyby patrzyli na wskaźniki czy tam zyski to taki kurs nie miałby prawa bycia

Jackich fanów ma Wiedzmin i cdr?
"Ale jeszcze większe wrażenie robi suma jaką „Wiedźmin: Stary Świat” finalnie pozyskał w ramach obu kampanii. Zakończone w piątek w nocy zbiórki zakończyły się łączną kwotą niemal 37,5 mln zł. A to aż 29 razy więcej niż twórcy oczekiwali."

cyfrowa.rp.pl/gry-e-sport/art18427031-cd-projekt-bije-teraz-rekordy-gra-planszowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 2,31% 119,58 2022-05-20 10:28:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.