Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  180,00 zł , zmiana od tamtej pory: -33,83%

Re: Największy fundusz na świecie Blackrock ma już ponad 2.3 mln akcji

Zgłoś do moderatora
Cdred jest najbardziej rozpoznawalną polską marką na świecie z szeroko rozumianego sektora nowych technologii.
To nasze dobro eksportowe i widzimy po akcjonariacie, że duże instytucje są tu obecne. Fundusze korzystają z niskiej wyceny i akumulują akcje. Nic dziwnego, że Blackrock zwiększa zaangażowanie. Oni wiedzą, że zarobią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -4,06% 119,10 2022-05-18 17:04:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.