Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  176,68 zł , zmiana od tamtej pory: -33,99%

Re: Największy fundusz na świecie Blackrock ma już ponad 2.3 mln akcji

Zgłoś do moderatora
Kiedy na jakiejś spółce pojawia się Blackrock, to znaczy, że spółka jest na propsie w USA. Co więcej, jeżeli są dwie podobne spółki w USA i Europie, to Blackrock siedzi w tej z USA a tą w Europie olewa - bezwzględna geopolityka. To, że Blackrock wszedł w CDProjekt jest niesamowitą nobilitacją i oznaką siły europejskiej spółki. To oznacza, że CDProjekt jest spółką lepiej ocenianą niż inne podobne w USA (jest jedyny taki - bezkonkurencyjny) i że inwestorzy z USA CDProjekt znają i uznają.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,47% 116,62 2022-05-23 17:04:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.