Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  176,48 zł , zmiana od tamtej pory: -38,20%

Re: Największy fundusz na świecie Blackrock ma już ponad 2.3 mln akcji

Zgłoś do moderatora
Najważniejsze, że short są dzisiaj zamykane. Realizują zyski. Po to było zagranie z komunikatem o przekroczeniu 5%. Raport za Q3 to ich ostatnia szansa. Sprzedaż i oceny rosną. Na Q4 shorterzy mogą tylko stracić. Dzisiaj już widać skupowanie przez ich akcji (czyli zamykanie pozycji).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,75% 109,06 2022-05-25 15:16:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.