Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,50 zł , zmiana od tamtej pory: -10,06%

Re: najnowsza rekomendacja Lotos

Zgłoś do moderatora
Zakaz handlu w niedziele. Dzięki niemu stacje benzynowe rozwijają się w rekordowym tempie
https://money.wpcdn.pl/i/h/60/423228_abig.jpgFot. Jacek Frączyk / money.pl
Stacje wygrywają na zakazie, sprzedaż w dyskontach i marketach się kurczy
Po wprowadzeniu zakazu handlu w niedziele większość placówek handlowych odczuwa spadki sprzedaży. Ale nie stacje benzynowe - te mogą być otwarte w każdy dzień tygodnia, a handel na nich rośnie w zawrotnym tempie.
Obroty na stacjach od początku 2018 roku do końca kwietnia są o 16,2 proc. wyższe niż w tym okresie 2017 roku - informuje "Rzeczpospolita". W samym kwietniu stacje paliw były oblegane jeszcze bardziej - w tym czasie sprzedaż w ich sklepach wzrosła aż 27,6 proc. - wynika z badań Nielsena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS 2,34% 49,02 2020-08-11 14:49:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.