Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Najbliższa przyszłość.

Zgłoś do moderatora
w najbliższym czasie kurs spadnie tak bardzo, że większość pseudo inwestorów wywali wszystkie akcje ze stratą. następnie te akcje zostaną pozbierane, pojawi się info, a Ci sami akcjonariusze znów odkupią akcje na górce w okolicach 4zł, kurs doleci do 4,80 tak żeby je sprzedać przed kolejną głęboką korektą ale Ci sami pseudo inwestorzy znów nie sprzedadzą tylko będą je trzymać aż spadnie do 2zł , znów sprzedadzą ze stratą w tych okolicach, znów zostanie to wyzbierane i kurs znów wystrzeli spekulacyjnie na nowe poziomy i tak w kółko macieju....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -0,39% 0,26 2022-05-19 10:08:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.