Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: najbardziej zamulona spółka

Zgłoś do moderatora
A czego sie spodziewales?
Czytaj przed inwestycja. Ryzyko bylo. Horyzont inwestycyjny 3 do 5 lat. To cierpliwie czekaj. Minelo dopiero 1,5 roku . A jak nie to oddaj po 7 zl. Spolka wyrabia zyski, jak prezes nie bedzie mial znowu dziwnych pomyslow z akcjami to bedzie dobrze, ale za rok, dwa. Pamietaj, ze jak spekulanci zaspekuluja juz na wszystkim innym a tu bedzie zysk roczny 1,5-2 moze 3 zl na akcje przy cenie akcji 8 zl za akcje to sie szybko przeprosza i rzuca sie na spolke jak szalency.
No chyba ze chciales szybko zarobic i teraz parza cie zablokowane pieniadze...
To insza inszosc. Tu nie pomoge :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -2,12% 0,37 2021-10-14 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.