Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,80 zł , zmiana od tamtej pory: 15,76%

Re: Najbardziej wyczekiwana polska gra na steam 66 miejsce!!!!!

Zgłoś do moderatora
Nie znalazłem żadnych świeższych informacji, więc zakładam, że to co jest w dokumencie informacyjnym Pyramid Games pozostaje w mocy (https://pyramid.games/wp-content/uploads/2020/08/PRG_DI_2020_07_31.pdf). Możemy w nim przeczytać, że:

a) wydawcą Occupy Mars jest PlayWay za co przysługuje mu 1% przychodów;
b) 31% udziału w zyskach (czyli po pokryciu kosztów produkcji i opłat dystrybucyjnych) przysługuje inwestorowi zewnętrznemu, który dofinansował produkcję Occupy Mars kwotą 260 tys. zł
c) reszta zysków przysługuje Pyramid Games.

P.S. Jeśli czegoś wcześniej nie przeoczyłem, to dziś udostępniono demo gry Soyuz Constructor od Pyramid (gra z mniejszym potencjałem co Occupy, ale klimat gier związanych z ekspolarcją kosmosu zachowany).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID -3,18% 42,60 2022-12-02 16:06:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.