Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -26,32%

Re: Najbardziej płynna spółka

Zgłoś do moderatora
Jeśli sprzedał PZU, to wystarczy, aby uchwalili wyjście z giełdy i ogłosili wezwanie poniżej 2 zł. I wtedy nic się nie da zrobić.
Jeśli kupił PZU od innych fundów, to znaczy, że mają dobre info, bo przedstawiciel PZU był na walnym w Kijowie. Dobre wiadomości są możliwe, bo rynek dla KDM staje się bardzo ciekawy. Szczególnie Chiny, Turcja i towary z Ukrainy. Bardzo dużo akcji przemieliło się poniżej 2 zł, i przy tej cenie znaczne grono zarobi. Myślę, że ktoś sobie przygotował niezły odpał. To było widać od jakiegoś czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.