Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: 36,21%

Re: Nagonka na TRZYMANIE akcji

Zgłoś do moderatora
@ arku - dawno nie zaglądałem na to forum. Niemniej zastanawia mnie co się stało, że interesujesz się tą spółką. Powinieneś już dawno pozbyć się akcji i nie stresować się niepotrzebnie sytuacją innych akcjonariuszy. Jest duże ryzyko zablokowania kapitału w tej spółce, dlatego osoby nieposiadające nadwyżek kapitałowych nie powinny się nią interesować. Natomiast jeśli ktoś posiada takie nadwyżki, to niewielki ich procent może zaryzykować. Tym bardziej, że wartość księgowa spółki znacznie odbiega od wartości zarówno nominalnej jak i rynkowej. Spółka jest wycofywana z giełdy ze względu na nadarzające się okazje rynkowe w wydatkowaniu zasobów gotówkowych spółki. Liczę na to, że poza giełdą spółka zacznie przynosić zrównoważone dochody w przyszłości. Bo jedno trzeba przyznać: Pomimo rażącego braku chęci poszanowania mniejszościowych udziałowców spółki, firma ta nie traci gotówki w ramach swoich zasobów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,88% 0,98 2021-01-26 16:49:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.