Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 68,86%

Re: Nagonka na TRZYMANIE akcji

Zgłoś do moderatora
Jestem ciekaw, kiedy wezmą sie za was organy nadzoru typu KNF, za dystrybucję na skalę dotąd niespotykaną na tym forum, kłamliwych i oszczerczych informacji wprowadzających w błąd obecnych i potencjalnych akcjonariuszy tej spółki!!! To się po prostu nie mieści w głowie, co dzieje się na tym forum w kwestii dezinformacji mających na celu podjęcie takich, a nie innych decyzji inwestycyjnych na akcjach tej spółki! Te znamiona manipulacji podlegają pod konkretne paragrafy!!! Czy to państwo prawa, czym się mieni, jeszcze funkcjonuje? Jeśli tak, to panowie prokuratorzy do dzieła!!! Wszystko macie podane na tacy! Ruszcie 4 liter! Tak jak wywołało w was poruszenie zgłoszenie o rzekomych rasistowskich wpisach na tym forum, tak niech uaktywni was ta fala hejtu skierowana na mniejszościowych akcjonariuszy, która płynie z jednego źródła. To chyba nie problem namierzyć w dzisiejszych czasach źródło farmy tej trollowni!!! Czekmy. Panie ministrze do dzieła!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 0,00% 1,16 2021-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.