Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: 19,56%

Re: Nagonka na TRZYMANIE akcji

Zgłoś do moderatora
Główny udziałowiec patrzy jak wszystkich wykiwać dlatego przygotowujmy się i naszych znajomych do udziału w walnym
https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2020/06/przewodnik-po-walnym-zgromadzeniu-akcjonariuszy-cd-projekt-s-a-1.pd

Każdy kto ma akcje musi być na walnym lub przekazać upoważnienie, nie ma znaczenia czy mam kilka , kilkanaście czy kilkaset tysięcy akcji. Z małej liczby w sumie też może uzbierać się dużo. Oni liczą na to, że jak dotychczas na walnym mało było drobnych akcjonariuszy. . To jest coś więcej niż walka o jakąś sumę pieniędzy, to jest walka z bezsilnością tz Państwa Prawa wobec cwaniaków robiących interesy kosztem całego społeczeństwa. Tak jak ludzie pracy zjednoczyli się w Solidarności by obalić komunizm tak my musimy się zjednoczyć by obalić ten bezwzględny system kapitalistycznych cwaniaków. Obudźcie się wszyscy posiadacze akcji KCI , nikt za Was tego nie zrobi. Zapisujcie się do wszelkiego rodzaju porozumień lub sami bądżcie na walnym zgromadzeniu które ma nas pozbawić naszej własności i honoru. Tylko w jedności siła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,88% 0,98 2021-01-26 16:49:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.