Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,78 zł , zmiana od tamtej pory: 57,84%

Re: Nagonka funduszy na spadki, bo szykuja sie mocne wzrosty

Zgłoś do moderatora
JSW jest ubijana POLITYCZNIE ! Kiedy kazano im kupić nierentowną kopalnię za 1,5 mld zł, zarząd chciał kupić dębińsko od praire to skarb państwa zagłosował przeciwko... wzrosty tutaj będą jak będzie polityczne przyzwolenie.
Produkcja/sprzedaż/zyski tylko to się liczy w długim terminie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,12% 51,74 2021-09-24 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.