Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,78 zł , zmiana od tamtej pory: 59,12%

Re: Nagonka funduszy na spadki, bo szykuja sie mocne wzrosty

Zgłoś do moderatora
45 - 50 ZŁ MOŻE TU JESZCZE BĘDZIE (MOŻE W PORYWACH NAWET 60, BO TAK WYCHODZIŁOBY Z HISTORII POPRZEDNICH SZCZYTÓW), ALE LUDZIE TO JEST SPÓŁKA PRODUKUJĄCA WĘGIEL Z CAŁYM POLSKIM DOBRODZIEJSTWEM ZWIAZKÓW ZAWODOWYCH I INNYCH SYNEKUR(W WIELOLETNIM TRENDZIE SPADKOWYM) A NIE MIEDŹ CZY ZŁOTO. TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ NIEODPOWIEDZIALNYM ALBO BARDZO BOGATYM ABY KUPOWAĆ WALORY JSW POWYŻEJ 60 ZŁ ZA SZTUKĘ, CHYBA ŻE W EUFORII NA KRÓTKO ABY OD RAZU SPRZEDAĆ. CIEKAWE CZY CI CO TO KUPILI PO 80-90 ZŁ W 2017 i 2018 ROKU ZYSKALI CZY STRACILI. A MOZE SIE CZEGOŚ NAUCZYLI ?
ZRESZTĄ TAK SAMO GŁUPOTĄ BYŁO KUPOWANIE KGHM POWYŻEJ 215 ZŁ ZA SZTUKĘ, CHOĆ TUTAJ MOŻE SĄ JESZCZE JAKIEŚ SZANSE NA ODROBIENIE, JAK I ORLENU POWYŻEJ 80 ZŁ, ALE TU TAKŻE SĄ JESZCZE DUŻE SZANSE.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,81% 52,16 2021-09-27 17:02:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.