Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -61,91%

Re: Naganianie bez podstaw biznesowych

Zgłoś do moderatora
Gdyby nie ciągła obecność trolli, którzy nie dopuszczając reszty do głosu, zaś każdy pozytywny wpis dyskredytując w sposób arogancki i wulgarny, zawładnęli tym forum, to inwestor mógłby w końcu uwierzyć, że Protektor naprawdę jest bez wartości. Jednak ich, trolli, bezczelność, nie patrząc nawet na ekonomiczne wskaźniki spółki, których każda inna mogłaby pozazdrościć, pokazuje, że jej prawdziwa wartość niepomiernie wzrosła, dużo ponad obecną mocno niedoszacowaną kapitalizację...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROTEKTOR -1,30% 2,27 2023-03-28 17:03:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.