Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  98,00 zł , zmiana od tamtej pory: 42,35%

Re: Naganiacząm nerwy puszczają a przecież do IPO 50 jeszcze sporo braku

Zgłoś do moderatora
DOKŁADNIE A RECESJA PRZED NAMI I OLBRZYMIE SPADKI Do takiej ceny będzie spadać ,że nikt nie będzie wierzył widząc na wykresie poziomy o których nikt nigdy by nie przypuszczał że zostaną osiągnięte. Columbus był prawie po 120 zł i jak leciał w dół ,to też zaklinanie rzeczywistość było przy 30 , 20 ,10 zł. , a teraz cena wynosi 5,35 i nikt nie wie do ilu spadnie, czy czasami nie będzie 2 zł ,bo recenzja przed nami ,a recesja lubi bardzo drenować portfele zwłaszcza akcyjne !!!.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 5,60% 139,50 2022-12-02 17:03:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.