Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  99,05 zł , zmiana od tamtej pory: 33,37%

Re: Naganiacząm nerwy puszczają a przecież do IPO 50 jeszcze sporo b

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-14 o godz. 19:29 ~Paweł napisał(a):
> Nie rozumiem tej flustracji z ich strony

Heh, a wystarczylo zobaczyc ktora grupa "inwestorow" produkuje najwiecej postow zeby zasmiecic pierwsza strone i od razu by bylo widac kto jest sfrustrowany i dlaczego :D

No i koniecznie to legendarne "ipo", bez tego zaden post na tym forum nie przejdzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -2,22% 132,10 2022-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.