Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -41,39%

Re: Nadszedł czas Laurena...CZAS Polimerów

Zgłoś do moderatora
Moje wpisy ratują wasz hajs. Kupują nowi co mają większą wiarę. Nie zaklinaj już plisss. Następny etap nowych to ucieczka przy - 10% ale jak ktoś pisał nie ustawia się stopów. Módlcie się o większe kohones dla nowych albo przypływ hajsu na uśrednienie. Dlaczego chciwcze zaniżasz ustawiasz paczki powyżej 2 groszy od teraz kursu.... By mieć więcej i więcej. Pan wlał w seraca wasze żądze i one was zgubią. Posziekuj mi za utrzymanie tego pisarstwa. Tak jestem slawny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -0,30% 0,07 2022-05-25 12:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.