Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,98 zł , zmiana od tamtej pory: 56,05%

Re: nadchodzi najwiekszy krach w Histori swiata ! czytac Robert Kijosaki

Zgłoś do moderatora
Robert Kijowski jest przede wszystkim wydawca. Jak dalej tak pójdzie to modelki z Instagrama będą sprzedawać swoje rekomendacje rynkowe. Daj chłopie sobie spokój...Widać, że dla ciebie MLM nie gielda

http://blog.ocenafirmy.com.pl/bankructwo-firmy-roberta-kiyosakiego/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,28% 138,85 2023-02-01 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.