Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Koleżanki i Koledzy,

przybyło nam jeszcze 3.739 akcji. Jeden kolega zgłosił do mnie 1.639 sztuk, a drugi z żoną 2.100

Razem nasza grupa reprezentuje : 91.603 sztuki .Wielce prawdopodobne, ze osiągniemy 100.000 sztuk.

To nie powinno nas zadowalać, naszym celem minimum powinno być 10% to jest 141.500 sztuk akcji. To jest w naszym zasięgu.
Reprezentowanie 10% kapitału w spółce akcyjnej to już zacznie poważnie wyglądać.
5% daje możliwość wpisania do porządku walnego określonych, ważnych dla nas punktów. To już mamy!
Jeśli dobrze rozumiem statut Polnej SA, to do blokady najważniejszych decyzji Jakubasa potrzeba 25% akcji zarejestrowanych na walnym. Te 25% może zablokować jego decyzje np. o sprzedaży spółki, jej podziale , umorzeniu akcji itp. strategicznych pomysłów . Do tego trzeba ok. 250.000 akcji, tak sadzę. TO POWINNO BYĆ NASZYM CELEM.

Nie ustawajmy, zgłaszajmy się. na prawdę osiągnęliśmy już wiele, wiec dalsze cele też są możliwe do zdobycia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.