Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Informuję, że do mnie i do jeszcze jednego kolegi z forum napisało 9 osób. Łącznie z nami jest to 11- tu akcjonariuszy Polnej SA.

Posiadamy 74.517 akcji . To jest ponad 5% kapitału akcyjnego.

Jak na jeden dzień trwania naszej akcji, to jest sukces. Proszę i zachęcam innych, aby dołączyli do nas.Chcemy być twardym partnerem dla głównego inwestora , rady nadzorczej i zarządu. Tym bardziej będziemy twardzi i znaczyli w decyzjach, im więcej kapitału akcyjnego będziemy reprezentować. Tylko tak możemy skutecznie bronic naszych interesów.
Poza naszymi, prawie 75.000 akcji, dużo jeszcze "po ludziach". Zapewne ok. 450.000 szt.. To sporo. Czekamy na Was. Dołączcie do naszej grupy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.