Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,30 zł , zmiana od tamtej pory: -1,84%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Dzięki baner11 za wsparcie. Mój post wisi już prawie 2 dni i nawet dyskusji nie ma, a co dopiero jakaś wspólna akcja To już jutro, a nie za miesiąc, Polna SA znika z GPW..Cały czas się zastanawiam, u kogo jest tych 600.000 akcji ?

Do napisania o rozważeniu możliwości wniesienia pozwu przeciwko większościowemu akcjonariuszowi skłoniło mnie przypadkowe wysłuchanie w TOK FM audycji o planowanej przez rząd budowie nowej odkrywkowej kopalni węgla brunatnego w woj. łódzkim. To jest dokładnie nasz przypadek. Tam, inwestor, który będzie budował kopalnie, po kawałku latami odkupi kolejne działki, a ziemia będzie tracić na wartości, bo miejscowe plany zabudowy przewidują tylko górnictwo. Napisano wyżej, że za 9 lat zarząd Polne da radę nas wykupić, oczywiście jeśli pan J. nie będzie pożyczał całego rocznego zysku. Pamiętajcie, na wykup po ok. 20 zł potrzebują 12 mln. PLN. No chyba , że nas wymęcza i oddamy po 10 zeta czy niżej.

Drogie koleżeństwo : w sierpniu byliśmy na urlopach, ale teraz nie ma wymówki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.