Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,03%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Dex,uważam ,że z tym skupem to wcale nie jest na zicher,bo pomyśl co polna z tego będzie miała kiedy pozbędzie się środków i równolegle zmniejszy swoje wk.O tyle,że będzie mieć z głowy jakiegoś dajmy na to upierdliwca ale takich wśród nas jest mało skorośmy przepuściliśmy tę uchwałę p.J..Nadto myślę,że dywid.jest też zagroż.,gdyż polna może postawić się p.J,motywując stanem finansów lub planem rozwoju,czuję nosem,że oni się nie kochają.
Dlatego k.mam dylemat.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.