Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: -0,62%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
W raporcie 13/2016 mowa jest o budynkach, to inaczej hale.

Przepraszam ta potocznie nazywana w księgowości rezerwa ( w uchwale odpis) miała wysokość 1,3 mln., a nie 3,0 mln . Roczny zysk był zdaje się właśnie tak ok. 3,0 mln. Przyznam się, że pomyślałem , ze ten odpis ma na celu wypłatę niższej dywidendy, ale gdy zobaczyłem niedługo wezwanie pojąłem. o co na prawdę chodzi. No a potem decyzja o wycofaniu z GPW. Kurs w wyniku tego odpisu spadł natychmiast o 20% Ja uważam,że teraz łatwo zbierzemy 5% i do KNF czy sądu należy iść. Pan J. pożyczy do Polnej SA całą wolną kasę i latami nie będzie środków na wykup naszych akcji, a on będzie się z nas chachał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.