Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: -0,62%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
popieram twoją wypowiedź
1.Zbigniew Jakubas wzywa do sprzedaży 54,72 proc. akcji ZA Polna
http://biznes.onet.pl/gielda/wiadomosci/zbigniew-jakubas-wzywa-do-sprzedazy-54-72-proc-akcji-za-polna/mynf4s
2. POLNA: Lista akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 7.08.2017 r.
http://biznes.onet.pl/gielda/komunikaty-espi-ebi/polna-lista-akcjonariuszy-posiadajacych-co-najmnie,377979,komunikaty-detal.html
3.2017-11-14
http://biznes.onet.pl/gielda/komunikaty-espi-ebi/polna-zmiana-stanu-posiadania-akcji,387883,komunikaty-detal.html
Na dzień rozliczenia przedmiotowej transakcji Zbigniew Jakubas wraz z w/w pomiotami zależnymi tj. Multico Sp. z o.o., Wartico Invest, Energopol - Warszawa S. A. oraz Energopol - Trade S.A. ogółem posiadać będą 759.299 szt. akcji Spółki POLNA S.A., co stanowi 53,64 % udziału w kapitale zakładowym Spółki i uprawnia do wykonywania 759.299 głosów na Walnym Zgromadzeniu oraz stanowi 53,64 % udziału w ogólnej liczbie głosów."

4. cofnijmy się do roku 2016
http://biznes.onet.pl/gielda/komunikaty-espi-ebi/polna-utworzenie-odpisu-na-aktywa-trwale-przeznacz,335991,komunikaty-detal.html
wtedy wartość spółki spadała - czy to nie jest na stratę dla akcjonariuszy i czy to było zamierzone działanie pana J - oto jest pytanie

5. gdzie jest pozostała część procentowana akcji
bardzo dobry przykład na spółce Polcorolit
http://www.sii.org.pl/11292/ochrona-praw/biezace-interwencje/sukces-drobnych-akcjonariuszy-polcolorit-jest-wezwanie-na-akcje-spolki.htm
l ale za tym jęło się Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, może ta sprawa powinna być rozpatrzona przez sąd lub prokuraturę, ale powinno być co najmniej 5% akcjonariuszy spółki . 

Pieniądze to nie wszystko - fajny film,
szkoda tylko, że tak traktuje się akcjonariuszy spółki POLNA, (którą akcje posiadałem od 2007 r., a teraz musiałem sprzedać)
Panie Jakubas, jeżeli pan się wzbogaci na drobnych inwestorach, to życzę powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.