Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,03%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Zdaje się,że np. Adam Góral komentował zdjęcie z GPW Asseco Slovakia, choć mogę się mylić.Oczywiście cały mój powyższy komentarz był kpiący, bo co nam zostało? Niestety jest tak, ze pan J. ma klasę tylko w ubiorze. Inne spawy są przeważnie pozaklasowe.Np. ja bym miał gest i dał wezwanie po 20,00 PLN za akcję, a nie 19,92, jak to wychodziło ze średniej.Te 8 groszy razy liczba akcji do potencjalnego skupu, to jest parę tysięcy złotych.Takiego tu mamy rozgrywającego. Nie należy się po nim niczego spodziewać, a nas drobnych inwestorów miał i ma nadal, wiadomo gdzie .Dziwi tylko, po co mu np. te kilka tysięcy więcej.? Dla bezrobotnego to bardzo dużo, ale dla niego?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.