Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,11 zł , zmiana od tamtej pory: -16,27%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
wystarczyło być na walnym i złożyć sprzeciw ... i skierować sprawę do sądu co (sprawa trwa 2-3 lata) i skutecznie blokuje wycofanie spółki z giełdy (koszt 2 tys zł ... rozłożony na kilku inwestorów) ... w tym czasie można negocjować cenę ...lub w najgorszym razie zyskać 2-3 lata obrotu akcjami na gpw ... na Polcolorit S.A. ... drobni przegrali głosowanie ... skierowali sprawę do sądu ... a po 1,5 roku uzyskali 5,80 zł za akcję zamiast oferowanych 75 gr ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.