Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,31 zł , zmiana od tamtej pory: -17,14%

Re: Na WZA w sprawie wycofania z giełdy nikt nie głosował przeciw

Zgłoś do moderatora
Próbowałem zebrać konieczną do blokady dematerializacji liczbę akcji, w większości w formie nienotarialnych upoważnień. Ale się nie udało. Nie było sensu jechać do Warszawy i zostać przegłosowanym przez panią z RN. Może szanowne koleżeństwo wypoczywało w ciepłych krajach i nie miało głowy do obrony własnych pieniędzy. Na pewno termin NWZ został przez skupmistrza z Lublina wybrany bardzo trafnie. Co dalej. na pewno zostawię sobie jedną akcję. na zawsze Kiedy sprzedam pozostałe , jeszcze nie wiem. Jeszce raz powtórzę: Jakubas jako inwestor w tej spółce był jej wielkim nieszczęściem. Przez 10 lat żadnego rozwoju, wszystko stoi w miejscu, tylko EBIT nie maleje, bo żyłują pracowników .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.