Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  180,30 zł , zmiana od tamtej pory: -23,46%

Re: Na tej giełdzie - cena waloru - zawsze będzie NIEDOWARTOŚCIOWANA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-07-12 o godz. 14:19 ~Grzybek napisał(a):
> To jest jakaś komedia, nie wierze w to co czytam. Pokazują wzory na poziomie podstawówki z miną mentora i odkrywcy. Powinni weryfikować wiek przed możliwością zamieszczania postów. Bedziecie mieli zdziwko jak pod koniec roku CZ wyniesie 150 :)

@Grzybek
W sektorach NT spółki naprawdę perspektywiczne.. (w okresie przed wynikami wprowadzanych produktów, premierami itp) miewają C/Z nawet ponad kilkaset!

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,80% 138,00 2018-11-15 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl