Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  180,30 zł , zmiana od tamtej pory: 1,28%

Re: Na tej giełdzie - cena waloru - zawsze będzie NIEDOWARTOŚCIOWANA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-07-12 o godz. 14:19 ~Grzybek napisał(a):
> To jest jakaś komedia, nie wierze w to co czytam. Pokazują wzory na poziomie podstawówki z miną mentora i odkrywcy. Powinni weryfikować wiek przed możliwością zamieszczania postów. Bedziecie mieli zdziwko jak pod koniec roku CZ wyniesie 150 :)

@Grzybek
W sektorach NT spółki naprawdę perspektywiczne.. (w okresie przed wynikami wprowadzanych produktów, premierami itp) miewają C/Z nawet ponad kilkaset!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 2,82% 182,60 2019-02-20 17:04:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl