Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,28 zł , zmiana od tamtej pory: 59,62%

Re: Na miesięcznym powtórka z połowy września

Zgłoś do moderatora
A ja mam na myśli rosnący trend zakażeń w Polsce, a zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. A przy takich obrotach, to ja Ci mogę wyrysować taki trend jaki tylko zechcesz, ale skoro leszcze oddają to się po cichu i powoli dobiera w stylizowanym trendzie spadkowym, z tego co człowiek na Bumechu zarobił w miesiąc na ludzkiej głupocie, naiwności i chciwości. Znajomi królika być może też dobierają, dlatego poszło takie a nie inne ESPi na spłoszenie leszcza. Nie po to ktoś wydał rekomendację na 37, opartą na wybitnie pesymistycznych założeniach, abym teraz robił komuś prezenty, ale jak ktoś lubi zabawę w św. Mikołaja to bardzo proszę. W sierpniu 2020 przy nieporównywalnie słabszej sytuacji spółki i zapewnieniach Pana Premiera, ze Covida nie ma i raczej nie będzie poszła winda do nieba w kilka dni i wszyscy potem łykali BMX jak pelikany płotki. No, ale każdy sobie decyduje sam w co wkłada kasę. Na Mabionie też zarobili Ci którzy brali po 23-27 a nie Ci co ich powieszono po 110, choć może kiedyś też zarobią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 3,80% 37,16 2022-01-25 09:47:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.