Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,28 zł , zmiana od tamtej pory: 58,08%

Re: Na miesięcznym powtórka z połowy września

Zgłoś do moderatora
Jako realista patrzę regularnie na wykresy pandemiczne w Wielkiej Brytanii po pełnym uwolnieniu z obostrzeń i jakoś specjalnie nic nie spada tylko trzyma się na wysokim poziomie w boczniaku między 30-40 kg zakażeń dziennie, powyżej 100 denatów, w okolicach 700 hospitalizacji dziennie i prawie 1 mln testów dziennie, przy zdecydowanie wyżej wyszczepionej populacji. https://coronavirus.data.gov.uk/
U nas jest jak jest, dla celów politycznych można podawać różne dane, ale to nie zmieni faktycznego obrazu rzeczywistości. Dane tygodniowe pokazują jednak, ze mamy blisko 50 % przyrost. Każdy jednak sam podejmuje decyzje, czy chce być "gapą" z akcjami, czy "peroniarzem" bez akcji BMX.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 2,79% 36,80 2022-01-25 09:54:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.