Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,28 zł , zmiana od tamtej pory: 67,53%

Re: Na miesięcznym powtórka z połowy września

Zgłoś do moderatora
Zapewne jeszcze porównałeś liczbę zakażeń w tym czasie i jej dynamiczny wzrost w ciągu miesiąca? Czegóż to się nie robi dla wystraszenia leszcza i odebrania mu akcji ? Nawet Zarząd BMX bawi się nieładnie w te klocki 2 kg papierów, no ale widać chyba jeszcze nie odebrano w całości wiosennego desantu?
Miesiąc temu nawet MZ mówił co innego, a w ciągu miesiąca mu się zasadniczo zmieniło:
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-czwarta-fala-ile-bedzie-zakazen-rzecznik-mz-tlumaczy/mqq9785
Jednak niech każdy sobie robi co chce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 9,00% 39,00 2022-01-20 17:04:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.