Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: -5,74%

Re: Na koniec lipca decyzja JSW w sprawie aktywów PRAIRIE

Zgłoś do moderatora
Zakupy były, ktoś sprzedawał a ktoś to kupował. FF w rękach drobnicy to resztówki. Nie koniecznie Fundy ale inwestorzy z grubszym portfelem mogli zbierać na niskich kreskach. Większy popyt bardzo szybko wywindowałby kurs wysoko ponad 2pln. Tu nie trzeba grubycj baniek aby sterować kursem. Co co mieli stragany zwinąć to je zwinęli. Został twardy akcjonariat, który ma w portfelu tyle tego papieru ile planował mieć zatem obrótu brak. Będzie info to się Januszem i Sebiksy znów się na papier rzuca. Zastanawia mnie skala reakcji rynku w przypadku otrzymania decyzji środowiskowej na Karskiego. Możemy jak sądzę uznać taki bieg wydarzeń za możliwy. Czy będzie euforyczna z wysokim otwarciem? Czy może stonowana z odbiciem w okolice 1,70- 1,90. W sumie tylko JSW ma interes w trzymaniu kursu za pysk. Niedługo wszystkiego się dowiemy, pozdrawiam.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRAIRIE -1,71% 1,15 2018-12-07 17:03:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl