Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,55 zł , zmiana od tamtej pory: 218,21%

Re: Na gorąco z konferencji wynikowej

Zgłoś do moderatora
Jaka sytuacja?Czy ty obserwujesz co się dzieje na świecie pozamykane sklepy,konsumenci nie kupią nic przez kilka miesięcy bo po pierwsze nikt nie będzie inwestował z firm w elektronikę i infrastrukturę,konsumenci nie maja ochoty nic kupowac, płynność jest tak zachwiana ze firmy mogą przestać płacić za już pobrany towar. Firma poprzez swoją pozycje działająca również na czeskim rynku gdzie mogą nie otrzymać żadnych rekompensat a udział w tym rynku duży.W Polsce nareszcie zaczyna ciąć koszty,zaczną zmniejszać w końcu zakupy niepisanych samochodów służbowych,działając innowacyjne i ograniczając koszty przecież jako firma związana z informatyka powinna wszystkie spotkania prowadzić poprzez telekonferencje i aplikacje.W ten sposób ograniczy potężne koszty działania.Do działania Zarząd AB.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,54% 46,30 2022-06-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.