Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,20 zł , zmiana od tamtej pory: 141,15%

Re: Na gorąco z konferencji wynikowej

Zgłoś do moderatora
Dłuższe info z konferencji:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/AB-ocenia-ze-stan-zapasow-pozwoli-przetrwac-okres-zmniejszonych-dostaw-zw-z-koronawirusem-7833020.html

Nic nadzwyczajnego.
Marż nie podniosą bo mają ustawione na sztywno z producentami - szkoda.
Można liczyć tylko na wzrost rynku i sprzedaży wysokomarżowych produktów.

Ani słowa o dywidendzie

W porównaniu z Asnis niestety AB wygląda bardzo słabo moim zdaniem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,11% 46,30 2022-06-30 09:19:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.