Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,78 zł , zmiana od tamtej pory: -17,99%

Re: NA DYWIDENDZIE SIĘ ZAWSZE TRACI ...

Zgłoś do moderatora
"Na dywidendzie się traci"
"Odcięcie"
:Kurs zostanie pomniejszony o dywidendę"
"Strata 19%"

Co za koszmarne brednie.

Skala NIEWIEDZY i niezrozumienia podstawowych elementów rynku kapitałowego w przypadku wielu osób wrzucających swoje pieniądze na giełdę jest ZDUMIEWAJĄCA.

Ale nie ma sensu nic im tłumaczyć. Spróbujesz wytłumaczyć, jak to naprawdę jest - a i tak ci odpowiedzą, żebyś się douczył.
Niereformowalne mundrale. Jeśli tak bardzo chcą - niech dalej tracą, jak zawsze - ktoś chyba musi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD -0,25% 3,92 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.